ביתארוחות מטוגנותמוקפץ

רעיונות לעוף מוקפץ בכל טעם

אם אתם מחפשים דרך טעימה לשפר את שגרת ארוחת הערב שלכם, טיגון עוף הוא אופציה מצוינת. עם אינסוף שילובי טעמים ומרכיבים, כל אחד יכול למצוא משהו לאהוב במנה הקלה להכנה הזו. בין אם אתם חובבי טעמים נועזים ומתובלים או מעדיפים משהו עדין ומלוח, יש המון רעיונות לטיגון עוף כדי לספק כל טעם. ממתכונים קלאסיים ועד טוויסטים יצירתיים, תמצאו משהו שישמח את כל המשפחה. אז, קח את הווק שלך והתכונן לחוות ארוחת ערב טעימה כמו שלא היה מעולם.

הסוגים השונים של מוקפץ עוף

כשזה מגיע לעוף מוקפץ, אתה יכול להכין אותו בכל דרך. ממתכונים סיניים קלאסיים ועד מנה בסגנון תאילנדי, יש הרבה אפשרויות בכל הנוגע לטעמים. אתה יכול גם להיות יצירתי עם מרכיבים כמו ירקות, רטבים ואפילו פירות. האפשרויות אינסופיות! להלן כמה מהסוגים הפופולריים ביותר של עוף מוקפץ:

מרכיבים חיוניים לטיגון עוף

כשזה מגיע להכנת עוף מוקפץ טעים, יש כמה מרכיבים חיוניים שתצטרכו. כמובן שעוף הוא בחירה ברורה למנה הזו. בחרו חזה עוף או ירכיים ללא עצמות וללא עור וחתכו אותם לקוביות לקבלת התוצאות הטובות ביותר. תזדקק גם לסוג כלשהו של שמן כדי לחמם את הווק שלך מספיק כדי לבשל את המרכיבים שלך. שמן קוקוס, שמן שומשום ושמן צמחי כולם עובדים היטב. תזדקק גם לסוג כלשהו של רוטב כדי לתת קצת טעם למוקפצים שלך. רוטב סויה הוא אופציה קלאסית אבל אתה יכול גם להשתמש ברוטב טריאקי או צדפות אם אתה רוצה משהו אחר. להשלמת המנה, הוסיפו ירקות ודגנים כמו אורז או אטריות.

לאחר שכל המרכיבים האלה מוכנים ומוכנים לשימוש, זה הזמן להתחיל לבשל!

רעיונות להכנת תפריט מוקפץ מתכוני צ'יקן
עוף סויה דבש מוקפץ

דבש סויה עוף מוקפץ דורש בערך 45 דקות מתחילתו ועד סופו. מתכון זה משמש 8. עבור $ 1.02 למנה, המתכון הזה מכסה 10% של הדרישות היומיומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. זה הר ד ' אובר יש 198 קלוריות, 9 גרם חלבון, ו 8 גרם שומן למנה. מתכון זה הוא אהב על ידי 1 בשלנים וטבחים. אם יש לכם חצאי חזה עוף, רוטב סויה, שעועית ירוקה ועוד כמה מרכיבים בהישג יד, תוכלו להכין אותו. זה הביא לך על ידי כולםמתכונים. זוהי אפשרות טובה אם אתה עוקב אחר ללא גלוטן וללא חלב דיאטה. בסך הכל, מתכון זה מרוויח ציון כף מוצק של 41%. אם אתה אוהב את המתכון הזה, תסתכל על המתכונים הדומים האלה: עוף סויה דבש מוקפץ, מוקפץ דבש, שומשום וסויה, ו פרי הדר-סויה עוף, חזיר או שרימפס מוקפץ.

עוף עם עגבניות ענבים ופטריות

לעולם לא תוכלו לקבל יותר מדי מתכונים למנה עיקרית, אז נסו עוף עם עגבניות ענבים ופטריות. מנה אחת של צלחת זו מכילה כ 33 גרם חלבון, 11 גרם שומן, ובסך הכל 261 קלוריות. מתכון זה משמש 4. עבור $ 3.34 למנה, המתכון הזה מכסה 24% של הדרישות היומיומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. 27 אנשים שמחו שניסו את המתכון הזה. אם יש לכם מרק עוף מרוכז בטעם, בצל ירוק, חצאי חזה עוף ועוד כמה מרכיבים בהישג יד, תוכלו להכין אותו. מההכנה לצלחת, המתכון הזה לוקח בערך 35 דקות. זוהי אפשרות טובה אם אתה עוקב אחר ללא גלוטן, ללא חלב, פליאוליתית ופרימלית דיאטה. זה הביא לך על ידי כולםמתכונים. כל הדברים נחשבים, החלטנו המתכון הזה מגיע ציון כף של 86%. ציון זה הוא סופר. עוף עם עגבניות ענבים ופטריות, עוף עם עגבניות ענבים ופטריות, ו ספגטי עם עוף מוקפץ ועגבניות ענבים דומים מאוד למתכון הזה.

פטריות-עוף מוקפץ

פטריות-עוף מוקפץ דורש סביב 30 דקות מתחילתו ועד סופו. מתכון זה משרת 6 ועולה 2.4 דולר למנה. מנה אחת של מנה זו מכילה סביב 37 גרם חלבון, 17 גרם שומן, ובסך הכל 377 קלוריות. צאו לחנות והרימו ג ' ינג ' ר טחון, סלרי, ערמוני מים ועוד כמה דברים להכין אותו היום. זה עובד היטב כמנה עיקרית. 1 אדם עשה את המתכון הזה יעשה את זה שוב. זוהי אפשרות טובה אם אתה עוקב אחר ללא גלוטן וללא חלב דיאטה. הוא הביא לך על ידי טעם של הבית. אם ניקח בחשבון את כל הגורמים, המתכון הזה מרוויח ציון ספוני של 70%, וזה די טוב. מתכונים דומים הם מוקפץ פטריות עוף, עוף ופטריות מוקפצים, ו עוף ברוקולי ופטריות מוקפץ.

עוף מוקפץ לו-מיין

עוף מוקפץ לו-מיין דורש בערך 30 דקות מתחילתו ועד סופו. מנה אחת של צלחת זו מכילה כ 34 גרם חלבון, 15 גרם שומן, ובסך הכל 412 קלוריות. מתכון זה משרת 4 ועולה 1.63 דולר למנה. 6 אנשים מצאו שהמתכון הזה טעים ומשביע. תערובת של פסטה לשיער מלאך, רוטב הויסין, עמילן תירס וקומץ מרכיבים אחרים הם כל מה שצריך כדי להפוך את המתכון הזה לכל כך טעים. זוהי אפשרות טובה אם אתה עוקב אחר חלב חינם דיאטה. זה עובד היטב כמנה עיקרית במחיר סביר. זה הביא לך על ידי טעם של הבית. כל הדברים נחשבים, החלטנו המתכון הזה מגיע ציון כף של 85%. הציון הזה יוצא מן הכלל. נסה מערבבים מטגנים ירקות לו מיין, שרימפס לו מיין מוקפץ, ו טורקיה לו מיין מוקפץ עבור מתכונים דומים.

זיתים שחורים וירוקים מוקפצים: זית נרי ורדי

זיתים שחורים וירוקים מוקפצים: זית נרי ורדי הוא א ללא גלוטן, ללא חלב, פליאוליתית ולקטו אובו צמחוני מתכון עם 8 מנות. מנה אחת של צלחת זו מכילה כ 2 גרם חלבון, 11 גרם שומן, ובסך הכל 148 קלוריות. עבור $ 1.26 למנה, המתכון הזה מכסה 9% של הדרישות היומיומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. מההכנה לצלחת, המתכון הזה לוקח בערך 1 שעה. מתכון זה מאוכלרשת דורש זיתים מלוחים, מלח,בצל ושום. 1 אדם ניסה ואהב את המתכון הזה. לא הרבה אנשים ממש אהבו את התוספת הזו. בסך הכל, מתכון זה מרוויח ציון טוב של 47%. מתכונים דומים כוללים ברווז עם זיתים שחורים וריזוטו זית שחור, עוף מוקפץ עם זיתים ירוקים וכוסברה, ו טפנד זית שחור קל (גם עם גרסת זית ירוקה!).

ירח ראשון מוקפץ

First Moon Chicken Stir-Fry הוא מתכון ללא גלוטן וללא חלב עם 4 מנות. חלק אחד מהמנה הזו מכיל כ-16 גרם חלבון, 9 גרם שומן ובסך הכל 207 קלוריות. תמורת $1.56 למנה, מתכון זה מכסה 21% מהדרישות היומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. אם יש לך אפונת שלג, בצל, סוכר ועוד כמה מרכיבים בהישג יד, אתה יכול להכין את זה. לא הרבה אנשים באמת אהבו את המנה העיקרית הזו. אדם אחד שמח שהם ניסו את המתכון הזה. מההכנה ועד הצלחת, המתכון הזה לוקח בערך 45 דקות. זה מובא אליך על ידי Foodnetwork. בסך הכל, המתכון הזה זוכה לציון טוב של 59%. אם אתה אוהב את המתכון הזה, תסתכל על המתכונים הדומים הבאים: עוף מוקפץ, עוף מוקפץ, ו-עוף מוקפץ.

תפוחי אדמה מתוקים ואגסים

תפוחי אדמה מתוקים ואגסים דורשים בערך 30 דקות מתחילתו ועד סופו. מתכון זה משרת 8 ועולה 77 סנט למנה. צופה בדמות שלך? למתכון הצמחוני הזה ללא גלוטן ולקטו אובו יש 245 קלוריות, 3 גרם חלבון, ו 6 גרם שומן למנה. 1 אדם שמח שהם ניסו את המתכון הזה. תערובת של מים, חמאה, קינמון טחון וקומץ מרכיבים אחרים הם כל מה שצריך כדי להפוך את המתכון הזה לכל כך טעים. זה עובד היטב כתוספת ידידותית מאוד לתקציב. זה הביא לך על ידי טעם של הבית. עם כפית ציון 37%, המנה הזו די גרועה. נסה ברוקולי, בטטה ואגסים, עוף מוקפץ עם בטטות ואגסים, ו זנב שור חריף עם אגסים ובטטות עבור מתכונים דומים.

אפיית עוף מוקפץ

אפיית עוף מוקפצת עשויה להיות בדיוק המנה העיקרית שאתה מחפש. עבור $3.17 למנה , מתכון זה מכסה 32% מהדרישות היומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. מתכון זה מכיל 4 מנות עם 766 קלוריות , 55 גרם חלבון ו -14 גרם שומן כל אחת. 2 אנשים שמחו שהם ניסו את המתכון הזה. תערובת של ערמוני מים, מרק עוף, ג'ינג'ר טחון וחופן מרכיבים אחרים הם כל מה שצריך כדי להפוך את המתכון הזה לכל כך טעים. מההכנה לצלחת, המתכון הזה לוקח בערך 35 דקות . הוא מובא אליך על ידי Taste of Home. זוהי אפשרות טובה אם אתה עוקב אחר דיאטה ללא גלוטן וללא חלב . בסך הכל, המתכון הזה זוכה לציון ספונקולרי אדיר של 81% . מתכונים דומים הם עוף מוקפץ , עוף מוקפץ , ו- Chicken Stir Fry .

פליאו קוקוס קארי מוקפץ

פליאו קוקוס קארי מוקפץ הוא מתכון ללא גלוטן, ללא מוצרי חלב, פליאוליטי וקטוגני עם 4 מנות. במנה עיקרית זו יש 363 קלוריות, 28 גרם חלבון ו-25 גרם שומן למנה. עבור $2.0 למנה, מתכון זה מכסה 23% מהדרישות היומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. מההכנה ועד הצלחת, המתכון הזה לוקח בערך 35 דקות. 11 אנשים מצאו את המתכון הזה כטעים ומשביע. אם יש לכם רוטב צ'ילי-שום, פרחי ברוקולי, חלב קוקוס ועוד כמה מרכיבים בהישג יד, תוכלו להכין אותו. מתכון זה אופייני למטבח ההודי. זה מובא אליך על ידי Allrecipes. עם ציון ספונקולרי של 67%, המנה הזו מוצקה. אם אתה אוהב את המתכון הזה, אולי תאהב גם מתכונים כמו קוקוס-קארי טופו מוקפץ, פליאו אסייתי מוקפץ ופליאו עוף מוקפץ.

מוקפץ עוף ג ' ינג ' ר

צריך מנה עיקרית ללא גלוטן וללא חלב? עוף מוקפץ מוקפץ יכול להיות מתכון מדהים לנסות. עבור $ 1.88 למנה, המתכון הזה מכסה 27% של הדרישות היומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. מתכון זה מכין 3 מנות עם 304 קלוריות, 29 גרם חלבון, ו 6 גרם שומן כל אחד. תערובת של פלפל, פלפל, חזה עוף וחופן מרכיבים אחרים הם כל מה שצריך כדי להפוך את המתכון הזה לטעים כל כך. 1 אדם התרשם מתכון זה. הוא הביא לך על ידי טעם של הבית. מההכנה לצלחת, המתכון הזה לוקח בערך 30 דקות. אם ניקח בחשבון את כל הגורמים, המתכון הזה מרוויח ציון ספוני של 72%, שהוא מוצק. אם אתה אוהב את המתכון הזה, תסתכל על המתכונים הדומים האלה: מוקפץ בקר מוקפץ במשך 2, מוקפץ סלמון מוקפץ, ו מוקפץ בקר מוקפץ.

סרטונים להכנת תפריט מוקפץ צ'יקן בסגנון שונה
מתכון עוף מוקפץ מוקפץ עוף מהיר וקל עוף מוקפץ30 דקות עוף מוקפץ מתכון עוף מוקפץ עוף מוקפץ עוף מוקפץ מוקפץ עוף עם ירקות מהר...
איך להכין את העוף המוקפץ הטוב ביותר צ'יקן מוקפץ מושלםמרכיבים: מתכון ל-5 מנות לעוף 300 גרם עוף ללא עצמות 1 כף אבקת שום 1 כף אבקת בצל 2 כפיות שחור ...
מתכון מוקפץ עוף מהיר וקל על השולחן בעוד 20 דקות!טיגון עוף מהיר! מוקפצת עוף וירקות קלה זו היא ארוחה מהירה באמצע השבוע עם בעיטה של חום צ'ילי שאפשר לעלות עליה...
מדריך המוקפצים של גורדון רמזילהלן מדריך קצר כיצד לבשל שני מתכוני מוקפצים פשוטים וטעימים. #GordonRamsay #Cooking הזמן מראש את העותק שלך של ...
טיפים וטריקים לתפריט מתכוני צ'יקן מוקפץ
רעיונות נוספים לתפריט הקשורים למתכוני צ'יקן מוקפץ